درباره ما

درباره شرکت کیان نیرو

تجربه ، تخصص ، تعهد


0

ســــال سابقه فعالیت


شرکت کیان نیرو درشهریور ماه سال 1375 با هدف اجرای پروژه های برق و ابزار دقیق تاسیس گردید.
0

اولین گام شرکت در زمینه پروژه های ساختمانی


در سال 1378 با عقد قراردادی با پالایشگاه اراک جهت ساخت و احداث پست انبار پالایشگاه اراک شرکت اولین گام خود را در زمینه اجرای پروژه های ساختمانی برداشت.
0

پروژه پالایشگاه امام خمینی شازند


در سال 1388 شرکت کیان نیرو همکاری خود را با کنسرسیوم شرکتهای سازه، ODCC و SINOPEC در طرح توسعه پالایشگاه امام خمینی شازند در قالب قراردادی به موضوع عملیات اجرایی برق و ابزار دقیق واحدهای Revamping در فاز یک آغاز نمود.
0

فعالیت در جهت کاهش سوانح جاده ای


طی سالهای 1380 تا 1387 وزارت راه و ترابری جهت کاهش سوانح جاده ای اقدام به تعریف پروژه های روشنایی نمود. در این مدت شرکت توانست با عقد قراردادهای مختلف نسبت به احداث بیش از 50 کیلومتر روشنایی جاده ای بصورت EPC اقدام نماید.

زمینه تجربیات موسسین شرکت

با توجه به تجربیات موءسسین شرکت در اجرای پروژه های صنعت نفت، شرکت توانست نسبت به عقد قراردادهایی در زمینه اجرای خطوط فشار متوسط، فشار ضعیف و نیز اجرای آنها اقدام نماید از اولین پروژه های اجرا شده توسط این شرکت نیرورسانی به فرودگاه اراک و نیز احداث و راه اندازی پستهای پاساژ و پستهای داخلی آن میباشد.


دریافت گواهینامه ISO9001-2000

در سال 1385 با توجه به گسترش پروژه ها، نیاز به ساز و کار سیستمی در شرکت احساس گردید و به تبع آن با تلاش پرسنل ومدیران شرکت، در سال 1386 توانست موفق به اخذ گواهینامه ISO9001-2000 از شرکت IMQ گردد.

همکاری با شرکت سهامی برق باختر

در سال 1387 با عقد قراردادی با شرکت سهامی برق باختر به موضوع اجرای خط 63 کیلوولت، چهار مداره محلات- خمین و محلات - دلیجان روند جدیدی در زمینه احداث و اجرای خطوط توزیع و فوق توزیع در شرکت شکل گرفت .

همکاری با سازمان ها